DEZYNSEKCJA


Tępienie owadów pociąga za sobą konieczność używania trucizn rozpylanych w pomieszczeniach w których na codzień żyją i pracują ludzie. Odpowiedzialność przy stosowaniu środków chemicznych w tego rodzaju miejscach jest największa, dlatego staramy się dobierać środki i metody walki z zagrożeniem najodpowiedniej do danej sytuacji.

Umiejętności i doświadczenie (działamy od 1988r.) pozwalają nam na stosowanie nie tylko metod opryskowych i fumigacyjnych, lecz także w miejscach w których tego typu postępowanie jest niewskazane lub niemożliwe, sposobów bezopryskowych (pułapki, żele, wabiki feromonowe i smakowe, środki płoszące powodujące migrację owadów z miejsc zagrożonych. W mieszkaniach i w pomieszczeniach w których estetyka i uciążliwość zabiegu nie jest dla klienta bez znaczenia, stosujemy bezpieczne, bezwonne, nie plamiące, bezbarwne preparaty. W miejscach w których zastosowanie cieczy jest niemożliwe ze względu na niebezpieczeństwo zwarcia (złącza elektryczne, sprzęt elektroniczny itp.) stosujemy środki pyliste. Tam gdzie zachodzi obawa o zatrucie ludzi i zwierząt w sąsiedztwie lub opuszczenie lokalu przez mieszkańców (pracowników) jest niemożliwe, a sytuacja wymaga użycia silnych preparatów gazowych, stosujemy rewelacyjną metodę zwalczania przy pomocy działających z opóźnieniem mikrokapsułek polimerowych zawierających środek bójczy. Kapsułki przenoszone są przez owady do "gniazd" gdzie niszczą te insekty, które bezpośrednio nie nie zetknęły się z substancją bójczą.

Zwalczając owady latające w zakładach produkcji i przetwórstwa żywności, sklepach spożywczych i w miejscach gdzie muchy, osy lub komary są szczególnie uciążliwe lub zarazki chorób przez nie przenoszone są zagrożeniem dla zdrowia, poza tradycyjnymi zabiegami higienicznymi (odkażanie), stosowania pestycydów i trutek pokarmowych, proponujemy zastosowanie lamp owadobójczych UV. Nasza firma zapewnia właściwe zainstalowanie (zgodnie z zasadami najbardziej ekonomicznego wykorzystania) i serwis (wymiana żarówek, substancji lepiących, czyszczenie, pośrednictwo między klientem a dystrybutorem i producentem lamp UV).


www.000webhost.com